Geis získal nejvyšší ratingové ocenění

Logistická firma Geis CZ s.r.o. dosáhla nejvyššího hodnocení AAA Platinum Excellence od renomované společnosti Dun & Bradstreet. Ocenění AAA je prestižní nezávislý rating firem s historií sahající až do roku 1908. Díky němu se Geis CZ řadí do exkluzivní skupiny nejdůvěryhodnějších firem v České republice.

Certifikát AAA Platinum, kterého dosáhne pouhé 0,1 % podnikatelských subjektů na českém trhu, je důkazem, že Geis je v perfektní ekonomické kondici. Splňuje totiž ta nejpřísnější kritéria hodnocení ekonomických subjektů. A to nejen aktuálně, ale i historicky pět let v řadě.

Geis tak opět potvrzuje svoji reputaci na českém trhu. Daniel Knaisl, jednatel Geis CZ, má z ocenění radost: „Jsme velmi potěšeni, že nezávislé hodnocení prokázalo nejvyšší možnou kvalitu a důvěryhodnost našeho podnikání. Pro naše klienty je to další důležité potvrzení, že jsme dlouhodobě stabilní a spolehlivý partner.“

 

Skupina Geis, mezinárodní poskytovatel logistických služeb, má své hlavní sídlo v německém Bad Neustadtu. Do skupiny patří společnosti v Německu, Švýcarsku, Lucembursku, Polsku, České republice a na Slovensku. V České republice patří do skupiny Geis firmy Geis CZ s.r.o., Geis CZ Air+Sea s.r.o., Geis Solution CZ s.r.o. a Spedition Feico, spol. s r.o. Na Slovensku je to Geis SK s.r.o. Česko-slovenská část skupiny zajišťuje komplexní logistické služby: kusové, paletové a celovozové přepravy, letecké a námořní přepravy, kontraktní logistiku včetně vývoje a výroby obalů, od jednoduchého skladování až po sofistikované logistické projekty. Zaměstnává přibližně 1 300 pracovníků na 32 pobočkách. Na českém trhu působí od roku 1991.

Daniel Knaisl, jednatel Geis CZ