Veletrh FACHPACK klepe na dveře!

FACHPACK odstartuje v posledním zářijovém týdnu (28.–30. 9. 2021) sérii podzimních norimberských veletrhů. Do zahájení setkání obalové branže zbývá již jen pár dnů. U toho nesmíte chybět! Je nejvyšší čas si zajistit vstupenku a připravit se na návštěvu.

Ke zhlédnutí budou novinky a inovace 782 vystavovatelů. Přes 51 % z nich přichází z branže obalových materiálů, dalších 41 % prezentuje nejnovější obalové technologie a procesy. K dalším segmentům patří doprovodné procesy obalového tisku a interní logistiky.

Vstupenku na veletrh je možno si zajistit letos pouze online (pozor, koupě na místě na pokladně není možná!). Pomocí našeho e-kódu FP21CZ se můžete zaregistrovat na odkazu http://www.fachpack.de/en/visitors/tickets/voucher a zajistit si tak vstupenku zdarma. Při registraci máte možnost nahrát doklad o očkování a využít tak při vstupu na výstaviště „v rychlém pruhu“.

Jakmile si zajistíte vstupenku na veletrh, automaticky tím získáte přístup na digitální platformu myFACHPACK, na které se můžete již v předstihu seznámit s vystavovateli a jejich produkty.

Na veletrhu samozřejmě nechybí bohatý doprovodný program, který opět nabízí velmi oblíbená přednášková fóra PACKBOX (hala 7) a TECHBOX (hala 3C). Navíc budou doplněna o nové fórum vystavovatelů INNOVATIONBOX (hala 4). V rámci fór probíhají po celou dobu veletrhu přednášky odborníků a diskuse. Každý den bude v popředí zájmu jiné hlavní téma. Kromě toho díky myFACHPACK budou všechny přednášky živě přenášeny na této digitální platformě. S nabídkou doprovodného programu se můžete seznámit na https://www.fachpack.de/en/programme

V případě dotazů neváhejte kontaktovat výhradní zastoupení veletržní správy v ČR, společnost PROveletrhy: info@proveletrhy.cz, www.proveletrhy.cz