Společnost Koenig & Bauer a veletrh drupa
Koenig & Bauer potvrzuje svůj závazek zúčastnit se největšího průmyslového veletrhu na světě, který byl odložen na duben 2021. Expozici společnosti naleznete v hale č. 16. Je však třeba zmínit, že v polovině června uspořádala společnost Koenig & Bauer virtuální představení svých novinek, které plánovala předvést na letošní drupě.
Zvolený termín nebyl náhodný. „Jednalo se přesně o stejné dva týdny, které jsme všichni plánovali strávit na veletrhu drupa,“ vysvětlil Claus Bolza-Schünemann, generální ředitel fy Koenig & Bauer.
Drupa 2021
„Stále považujeme přední světový veletrh drupa za důležitou součást grafického průmyslu a máme odpovědnost za podporu tohoto odvětví. Chceme se podílet na tom, abychom v osobních diskusích nadále poskytovali důležité impulsy na místě,“ vysvětluje postavení společnosti společnost Claus Bolza-Schünemann, generální ředitel společnosti Koenig & Bauer a prezident drupy. „Věříme v hygienická opatření, která učiní Messe Düsseldorf, aby bylo ochráněno zdraví všech návštěvníků.“
Ralf Sammeck, člen představenstva společnosti Koenig & Bauer, dodává: „Veletrhy již nebudou stejné jako před COVID-19. Koenig & Bauer také doplňuje komunikaci se svými zákazníky o virtuální formáty a události specifické pro zákazníka, jako jsou v našem novém zákaznickém centru. Nicméně: tyto formáty mohou pouze částečně představit výkon našeho výrobního portfolia. Nic nepřekoná zážitek z nejnovějších technologií z první ruky, když si je mohou zákazníci tzv. osahat.“
„Pro společnost Koenig & Bauer neexistuje vhodnější platforma, která by představila rozmanitost produktů od digitálního, ofsetového a flexotisku po inteligentní řešení digitalizace a mezinárodních služeb,“ dodává Christoph Müller, člen představenstva společnosti Koenig & Bauer.