JDEME DO FINÁLE!

Veletrh FACHPACK je připraven otevřít veletržní sezonu v Norimberku.

Necelý měsíc zbývá do zahájení veletrhu FACHPACK, který po několika měsících spánku probudí norimberské veletržní centrum opět k životu. Buďte u toho také! Dovolujeme si pozvat všechny naše čtenáře k návštěvě mezinárodního veletrhu obalových materiálů a technologií, který proběhne v termínu od 28. do 30. září 2021. Vstup na veletrh si zajistíte zdarma po registraci e-kódu FP21CZ na odkazu: http://www.fachpack.de/en/visitors/tickets/voucher.

Ohlasy z obalové branže jsou velmi pozitivní. Konečně je opět příležitost k osobnímu setkání.

Přes 740 vystavovatelů představí v sedmi veletržních halách ucelenou nabídku pro zpracovatelský řetězec balení průmyslového a spotřebního zboží. Nebudou chybět obalové materiály a pomocné obalové prostředky, balicí a plnicí stroje, etiketovací, značkovací a identifikační technika, potisk a povrchová úprava obalů, paletovací technika, intralogistika a služby. Seznam vystavovatelů a jejich produktů si můžete prohlédnout na https://www.fachpack.de/en/exhibitors-products. FACHPACK je již tradičně doprovázen velmi bohatým doprovodným programem, nejinak je tom letos. Se sloganem „Utváříme budoucnost“ se FACHPACK věnuje velmi aktuálnímu, klíčovému tématu obalů šetrných k životnímu prostředí.

 

V čem se bude letošní FACHPACK lišit?

Výkonný ředitel norimberské veletržní společnosti Peter Ottmann se ve svém nedávném videu na sociálních sítích nechal slyšet, že pro NürnbergMesse je cestou do budoucna kombinace veletrhů na výstavišti (onsite) a digitálních formátů (online). Nejinak tomu bude u veletrhu FACHPACK. Tzv. dvoukolejná koncepce veletrhu nabízí návštěvníkům možnost být na veletrhu buď osobně, přímo v Norimberku, anebo digitálně přes myFACHPACK. Díky digitální platformě myFACHPACK mohou být zákazníci odkudkoli ve spojení s vystavovateli a sledovat doprovodný program online.

Pro veletrh je připravena detailně propracovaná hygienická koncepce, jejímž základem jsou 3G: getestet, geimpft, genesen, tedy otestován, naočkován nebo po prodělané nemoci. Stejně důležité zůstává dodržování odstupů a nošení respirátorů či roušek.

Vstupenku je nutno nechat si vystavit online, při registraci je možno nahrát příslušný doklad 3G a využít tak vstupu na výstaviště ve „rychlém pruhu“ a zaručit si tím rychlý a bezproblémový vstup.

 

V případě dotazů neváhejte kontaktovat výhradní zastoupení veletržní správy v ČR, společnost PROveletrhy: info@proveletrhy.cz, www.proveletrhy.cz.