Scott oznámil strategické partnerství se Savoye

Scott oznámil strategické partnerství se Savoye

Poskytovatel řešení pro automatizaci a robotiku, společnost Scott Technology Limited, oznámil, že podepsal smlouvu o globálním partnerství se Savoye, jednou z předních světových společností zabývajících se systémy pro vysokorychlostní skladování a vychystávání. Tento krok je dalším potvrzením závazku společnosti Scott nabízet špičkovou technologii ve vybraných oborech.

Partnerství se společností Savoye umožní společnosti Scott doplnit své systémy pro manipulaci s materiálem a logistiku o důležitou součást – technologii pro automatické skladování a vychystávání kartonů. Tato technologie bude bezproblémově zaintegrována do vlastních dopravníkových, třídicích a paletizačních systémů společnosti Scott, která díky tomu bude moci nabízet ucelené řešení typu end-to-end.

Generální ředitel společnosti Scott John Kippenberger k tomu uvedl: „Podnikání v oblasti manipulace s materiálem a logistiky je již důležitou součástí globální skupiny Scott. Do značné míry je zaměřené na Evropu, díky úspěšnému obchodnímu portfoliu společnosti Alvey, kterou Scott získal v roce 2018.

Jsme nadšeni, že můžeme naše stávající technologie pro manipulaci s kartony a paletizaci dodávat zpracovatelům masa a běžným výrobcům mražených potravin na několika světových trzích – zejména ve Spojených státech – a věříme, že přidání technologie Savoye naši nabídku posílí.“

Díky partnerství obou společností se zvětší jejich globální dosah a využijí se jejich přirozené silné stránky. Scott a Savoye mají rozsáhlé sítě globálních zákazníků, zařízení v několika zemích a dohromady historii podnikání dlouhou více než 160 let. Ředitel pro partnerství společnosti Savoye Hervé Aubert uvedl: „Savoye je velmi potěšen, že navázal toto globálního partnerství se společností Scott, neboť to umožní integraci řešení Savoye X-PTS® do tržního sektoru, kde je Scott silným a renomovaným hráčem. Kombinace zkušeností společnosti Scott s řešeními typu end-of-line se skladovacím řešením X-PTS® společnosti Savoye, fungujícím na platformě shuttle vozíků, umožní společnosti Scott nabízet komplexní řešení pro použití v potravinářském průmyslu.“

Obě společnosti zaměřily své úsilí na příležitosti na trhu v USA a toto strategické spojení jim pomůže uskutečnit je. Ředitel pro Severní Ameriku společnosti Savoye Paul Deveikis uvedl: „Jsme rádi, že vstupujeme do tohoto partnerství, v jehož rámci americké týmy společností Scott a Savoye vyvinou společné řešení pro americké potravinářské společnosti. Savoye North America doplní a podpoří Scott prostřednictvím našich výrobních závodů na vozíky shuttle (Aurora Illinois) a zapojením týmů se sídlem v USA.“

Scott a Savoye se již společně úspěšně chopily příležitosti u dvou velkých projektů, jednoho v Australasii a druhého ve Spojených státech.

 

Stroje navrhované a vyráběné společností Scott integrované do výrobní linky přinášejí mnoha předním světovým výrobcům zvýšení produktivity a výjimečnou spolehlivost. Je také o krok napřed v řešeních pro strojírenskou výrobu a směřuje ke skutečné revoluci v celém průmyslovém odvětví – pomocí robotiky k automatizaci manuálních procesů a vytvoření skutečné konkurenční výhody.

 

Savoye je globálním hráčem v navrhování, výrobě a integraci strojů a automatizovaných systémů pro intralogistiku a softwarová řešení supply chain, a nabízí tak kompletní řadu řešení splňujících potřeby logistických organizací, od nejjednodušších po nejsložitější, které dodává firmám ze segmentu SME a klíčovým zákazníkům.