Nové ikonické uzávěry od Amcor

Nové ikonické uzávěry od Amcor

Společnost Amcor představuje systém nazvaný „Shape Art“, který vyvíjí na zakázku nové a recyklovatelné uzávěry, které jsou navrženy tak, aby upoutaly pozornost a posílily nejexkluzivnější značky vína a lihovin na světě.

Shape-Art nabízí inovativní způsob, jak značky odlišit v barech i na regálech maloobchodních prodejen. Charakteristické formy spojovacích prostředků, které jsou specifické pro zákazníka, jsou poutavé a atraktivní. Kromě zavedení Shape-Art do své produktové řady nabízí Amcor také komplexní Shape-Art Service. „Náš proces tvarového umění umožňuje výrobcům spolupracovat s odborníky v každé fázi designu a výroby,“ řekl Nicolas Freynet, generální ředitel Amcor Capsules. „To nejen urychlí výrobu, ale také zajistí, aby zákazníci dostávali kvalitní produkty a technickou podporu.“ Tým Amcor pomáhá majitelům značek procházet rozsáhlými možnostmi tisku a dokončování a rozvíjet jejich individuální uzávěry. Tato spolupráce zahrnuje testování konečného produktu na plnicích linkách zákazníků. Pokud jsou nutné změny na plnicí lince kvůli přizpůsobení uzávěru, tým technické podpory Amcor poradí s novou konfigurací zařízení a procesu. Výsledkem je hliníkový uzávěr vyrobený na míru a opakovaně použitelný, který přitahuje pozornost, vzbuzuje zájem a zprostředkovává přesvědčivý první dojem v místě prodeje.

Společnost Amcor Capsules je lídrem na trhu se specializací na vývoj a výrobu kapslí a uzávěrů pro víno, šumivé víno a lihoviny. Amcor Capsules má závody ve Francii, Kanadě, Spojených státech a Chile.

Společnosti Amcor je výrobcem obalů pro potraviny, nápoje, farmaceutické, lékařské, výrobky pro domácnost a osobní péči a další výrobky. Zhruba 50 000 zaměstnanců Amcor generuje tržby ve výši 13 miliard USD s 250 závody ve více než 40 zemích.