V novém roce s chutí do práce

V novém roce s chutí do práce

Vážení čtenáři, děkujeme Vám za přízeň, kterou jste věnovali našemu časopisu Packaging v uplynulém roce.

S rokem novým přicházejí nové výzvy a předsevzetí. Není snadné je vždy naplnit, ale spolu s nadějí, kterou nový rok provází, dává šanci napravit to, co se úplně nepovedlo a navázat na to dobré, co se již v minulosti podařilo vybudovat a s radostí v tom pokračovat.

Potěšilo by nás, kdybychom mohli pokračovat v naší spolupráci a vzájemné podpoře i v roce 2020. Jen tak můžeme čelit jak současným výzvám, chaosu informací a možnému ekonomickému poklesu průmyslu. Chceme být Vaší jistotou a tradičním kvalitním partnerem, který Vám usnadní cestu, můžete se na něj spolehnout, který pomůže při Vašem rozhodování a podpoří Vás a také pobaví.

Doufáme, že přání, které Vám k novému roku posíláme, nezapadne v záplavě jiných. Využíváme sociální sítě a internetovou komunikaci k intenzivnějšímu propojení s Vámi. Budujeme tím těsnější vztah mezi Vámi, našimi čtenáři, také obchodními partnery, a přestože jsme hodně online, tak se s Vámi rádi uvidíme při různých příležitostech osobně. Každé dva měsíce pro Vás vydáme tištěný časopis a ten přijde rovnou na Vaši adresu.

Společně všechno zvládneme! Hodně zdraví a radosti přeje Eva Skopková.