Nezobrazuje se vám e-mail správně? Klikněte » ZDE!
 
 
Logo Image
 
 
 
 
 
 
 
 
Nové video: Konečně něco pro kuřáky
 
 
IMG
Konečně něco pro kuřáky
 
 
 
 
  Nejnovější aktuality z oboru  
 
 
 
 
Covid-19: OPTIMA dodá firmě Catalent novou vysokorychlostní plnicí linku ampulí
 
Covid-19: OPTIMA dodá firmě Catalent novou vysokorychlostní plnicí linku ampulí
 

Skupina Optima vítá nedávné oznámení společnosti Catalent, že podepsala dohodu s významnou světovou farmaceutickou společností o urychlení dostupnosti výrobních kapacit a přípravě na rozsáhlou komerční výrobu vakcíny proti Covid-19 v závodě Catalent v Bloomingtonu v Indianě. Vakcína se bude plnit do ampulí na vysokorychlostní plnicí lince skupiny Optima.

Číst dále
 
 
 
 
 Řady tiskáren s technologií Memjet DuraFlex se rozrůstají
 
Řady tiskáren s technologií Memjet DuraFlex se rozrůstají
 

Společnost Memjet, která vyvíjí inkjetové tiskové hlavy pro OEM výrobce, představila technologii DuraFlex na veletrhu Labelexpo Europe 2019. Jedná se o modulární řešení, které k tradičním vlastnostem Memjetu přidává prodlouženou trvanlivost, čtyřbarvové hlavy v šířkách A4+ a A3+, vysokorychlostní tok dat a moduly, které řídí všechny funkce tiskové hlavy. Vodní pigmentové tonery DuraFlex jsou světlostálé a odolné vůči vodě a poškrábání.

Číst dále
 
 
 
 
Kuraray investuje 42 milionů eur do nové továrny
 
Kuraray investuje 42 milionů eur do nové továrny
 

Fólie PVOH (polyvinylalkohol) firmy Monosol, rozpustná ve vodě, je biologicky rozložitelná a může trvale nahradit v mnoha obalech běžné plasty. Společnost Kuraray nyní investuje 42 milionů eur do prvního závodu své dceřiné společnosti Monosol v Evropě. Nové výrobní místo se staví v polské Zimné Wódce. Zahájení výroby v novém závodu je plánováno na polovinu roku 2022. S první továrnou Monosolu v Evropě chce Kuraray rozšířit svůj globální dodavatelský řetězec a více se zaměřit na rostoucí evropský trh.

Číst dále
 
 
 
 
BrauBeviale 2020: #StrongerTogether pro silný nápojový průmysl
 
BrauBeviale 2020: #StrongerTogether pro silný nápojový průmysl
 

BrauBeviale je jedním z nejvýznamnějších veletrhů investičního zboží pro mezinárodní nápojový průmysl. V roce 2019 přilákal cca 40 000 německých i zahraničních návštěvníků, kteří se chtěli dozvědět vše o řetězci výrobních procesů v nápojovém průmyslu od 1 086 vystavovatelů, 54 procent z nich přijelo mimo Německo. V roce, ve kterém koronavirová epidemie postavila výstavní průmysl a další odvětví před velké výzvy, tým BrauBeviale opět pracuje na tom, aby se veletrh konal letos v Norimberku od 10. do 12. listopadu. V těchto časech mnohých zkoušek potřebuje sektor své „místo setkání“ více než kdy jindy. Prostřednictvím projektu #StrongerTogether se BrauBeviale již nyní snaží podporovat, povzbuzovat a inspirovat celé toto odvětví.

Číst dále
 
 
 
 
Nové ikonické uzávěry od Amcoru
 
Nové ikonické uzávěry od Amcoru
 

Společnost Amcor představuje systém nazvaný „Shape Art“, který vyvíjí na zakázku nové a recyklovatelné uzávěry, které jsou navrženy tak, aby upoutaly pozornost a posílily nejexkluzivnější značky vína a lihovin na světě.

Číst dále
 
 
 
 
 
 
IMG
 
 
 
Budete-li chtít, aby Aktuality dostávali další Vaši spolupracovníci, sdělte nám laskavě jejich adresu.
 
 
 
Jestliže nechcete přijímat tento newsletter, odpovězte na tento e-mail a do předmětu napište NEPOSÍLAT.
 
 
Lipanská 4, 130 00 Praha 3
 
© RICHTR & Co., spol. s r. o. 2004-2021