BrauBeviale 2020: #StrongerTogether pro silný nápojový průmysl

BrauBeviale 2020: #StrongerTogether pro silný nápojový průmysl

BrauBeviale je jedním z nejvýznamnějších veletrhů investičního zboží pro mezinárodní nápojový průmysl. V roce 2019 přilákal cca 40 000 německých i zahraničních návštěvníků, kteří se chtěli dozvědět vše o řetězci výrobních procesů v nápojovém průmyslu od 1 086 vystavovatelů, 54 procent z nich přijelo mimo Německo. V roce, ve kterém koronavirová epidemie postavila výstavní průmysl a další odvětví před velké výzvy, tým BrauBeviale opět pracuje na tom, aby se veletrh konal letos v Norimberku od 10. do 12. listopadu. V těchto časech mnohých zkoušek potřebuje sektor své „místo setkání“ více než kdy jindy. Prostřednictvím projektu #StrongerTogether se BrauBeviale již nyní snaží podporovat, povzbuzovat a inspirovat celé toto odvětví.

„V současné době přepracováváme koncept veletrhu tak, aby byl přizpůsoben daným okolnostem a potřebným požadavkům, ale také v co největší míře začlenil potřeby průmyslu,“ říká Andrea Kalraitová, ředitelka BrauBeviale. „Mluvíme s mnoha vystavovateli a návštěvníky, a ano, zjišťujeme, že základní rámec musí být odlišný a nebude to BrauBeviale, které jsme znali a měli rádi. Dostali jsme však jasný signál, že toto odvětví se chce setkat letos v listopadu, tím spíše, že to vypadá, že to bude pravděpodobně jediná příležitost v tomto roce.“

Společně jsme silní

V rámci #StrongerTogether zahájil BrauBeviale projekt na podporu a povzbuzení průmyslu, aby se v těchto těžkých dobách nevzdal a možná je dokonce využil jako příležitost. Na webu BrauBeviale podporuje nezávislé pivovary, bary, hospody a maloobchodníky, kteří nyní nabízejí služby, jako je vyzvednutí, dodání a doprava nebo jiné činnosti, jako je online ochutnávka nebo poukázka. v části #FindYourLocal najdete seznam pivovarů a dalších dodavatelů piva nebo souvisejících s pivem, seřazených podle regionů, které by takovou podporu velmi uvítaly. V části #ListYourLocal se mohou do seznamu přidat další pivovary, bary nebo maloobchodníci, kteří tam ještě nejsou zahrnuti. Tento seznam začíná nabídkami pro Německo, ale i další země, zejména lokality Beviale Family. Rusko, Mexiko, Itálie, Čína a Indie se již připravují na zařazení.

Tým BrauBeviale by s potěšením obdržel zpětnou vazbu, návrhy a další příspěvky od komunity v odvětví nápojů na strongertogether@braubeviale.de. „Vyzývám všechny zúčastněné strany v nápojovém průmyslu, aby tuto e-mailovou adresu dobře využily,“ říká Andrea Kalraitová. „Je to jediný způsob, jak zajistit, abychom připravili toto pravidelné setkání průmyslu tak, aby v ideálním případě vyhovovalo potřebám všech účastníků.“

Beviale Family

Také v rodině Beviale narušila současná situace kalendář tohoto odvětví. Ale i zde se zjevily pozitivní příklady: například Beviale Moskva nyní pořádá pravidelné webináře o tématech souvisejících s daným odvětvím. Účast ruského a východoevropského nápojového průmyslu je velmi živá. Aktuální data a témata najdete nejlépe na stránce Facebooku Beviale Moskva.

Po zrušení CRAFT BEER ITALY v letošním roce podporuje NürnbergMesse Italia projekt #StrongerTogether: v příštích několika dnech se chystá online asi 50 příspěvků z italských pivovarů s aktuálními nabídkami.

www.beviale-family.com