Veletrh REKLAMA POLYGRAF OBALY opět v dubnu!

Veletrh REKLAMA POLYGRAF OBALY opět v dubnu!

Moderní a atraktivní expozice českých i zahraničních firem, výrobců a dodavatelů z oblasti reklamy, médií a polygrafie se představí od 28. do 30. dubna 2020 na výstavišti PVA EXPO PRAHA, kdy bude probíhat již 27. ročník mezinárodního veletrhu REKLAMA POLYGRAF OBALY. Na veletrhu reklamních služeb se odborná veřejnost může těšit na velkolepou přehlídku nových technologií, produktů či finálních aplikací, ale také na pestrý doprovodný program soutěží, přednášek a konferencí.

Tiskový segment bude již tradičně prezentován primárně společně se signmakingem v hale č. 4. V této hale se můžeme těšit například na společnosti SPANDEX, CANON, DATALINE, KONICA MINOLTA, BITCON, IGEPA či slovenský NANOTEC. Dále se v polygrafické sekci představí firmy: Comimpex, Papyrus, Profisign, Electron, COMAC, Tepede, OKI a mnohé další. Na stánku společnosti SPANDEX bude k vidění úplná novinka – 3,2 metru široká vysokoproduktivní tiskárna. Tradičně budou na stánku k vidění živé ukázky car wrappingu a taktéž ukázky změny designu nábytku. Společnost COMAC přiveze na veletrh hybridní plotr COMAGRAV DIGI CORSA. Jedná se o hybridní stroj, kde se podařilo spojit zdánlivě odlišné řezací technologie, frézovací router a velkoplošný řezací plotr v jedno zařízení. Stroj je vhodný pro výrobce reklamy, kterým pokryje 99 % řezacích operací. Hodí se také do obalového průmyslu, protože frézuje pěny a zároveň řeže vlnitou lepenku. Společnost AWC jako každý rok představí své inovace z oblasti reklamy a polygrafie, jakými jsou především tisková řešení ekosolventních, sublimačních, DTG a UV LED tiskáren značek EPSON, AGFA, GUNSJET atp. K vidění bude nově špičková sublimační tiskárna s FLUO inkousty Epson SC-F9400 v kombinaci s novými sublimačními lisy – ETNA a ETNA DUO.

Reklamnímu textilu, dárkovým předmětům a vyšívacím strojům bude stejně jako v předchozích letech věnován prostor v hale 3. Laserové gravírovací, řezací či CNC stroje najdou návštěvníci například na stáncích Uhal Trade, 4isp, 4cut, Versotrade či HaWe systems.  Společnosti Uhal Trade je výhradním distributorem laserů Epilog a Radiant. Na veletrhu REKLAMA POLYGRAF OBALY představí horké novinky. Za prvé to bude Epilog Fusion Pro – špičkový laser s nejvyšší gravírovací rychlosti až 4,2 m/vt a unikátní poziční kamerou pro snadné umístnění grafiky na přesné místo kde se bude gravírovat. Druhou novinkou bude Radiant 3D – 3D vláknový laser, který gravíruje nerovné a 3D povrchy, s automatickým ostřením a skenovací hlavou. 4isp, 4cut, Versotrade či HaWe systems.