Pokovený lesklý papír pro inkjetový tisk etiket

Pokovený lesklý papír pro inkjetový tisk etiket

S novým modelem Jetscript Metal VPG 1018 uvádí společnost Mitsubishi Hitec Paper naprostou novinku na trh: Stříbrně pokovený lesklý papír pro inkjetový tisk. Papír byl vyvinut na bázi vody a je vhodný zejména pro tisk samolepicích etiket.
Výroba kovově lesklých inkjet etiket byla dříve možná pouze při použití plastových fólií. Jetscript Metal VPG 1018 je produkt na bázi papíru a je opatřen kovovým, zrcadlově lesklým povrchem a transparentním mikroporézním nánosem pro vynikající tiskový výkon.
Hlavní vlastnosti: plošná hmotnost 110 g/m², kovově stříbrný zrcadlový lesklý povrch, vysoká hustota tisku, rychlé schnutí, vhodnost pro inkjetový tisk na bázi vody (barviva a pigmentové inkousty), kompatibilní s latexovými inkousty.
Jetscript Metal VPG 1018 je tak vhodný především pro poutavé a vysoce kvalitní etikety pro kosmetický, nápojový nebo potravinářský průmyslu, které jsou vyráběny v digitálním inkjetovém tisku. Ale také pro exkluzivní personalizovaný balicí papír, kvalitní reklamní panely a displeje, kreativita nepozná hranice.