Expozice Digitální továrna 2.0 ukáže digitální transformaci průmyslu v živém přenosu

Expozice Digitální továrna 2.0 ukáže digitální transformaci průmyslu v živém přenosu

Digital Factory je hlavním tématem letošního MSV. Řešení zaměřená na digitální budoucnost budou prezentována na expozicích vystavovatelů v jednotlivých oborových halách.
Letos poprvé však na MSV vznikne i speciální expozice s názvem Digitální továrna 2.0, která digitalizaci průmyslu uceleně představí. Z návštěvy této expozice v pavilonu A1 si návštěvníci odnesou nejen informace, ale i skutečný zážitek průmyslové výroby budoucnosti.
Spoluorganizátorem expozice je česká společnost 33A+ jako expert na transformativní digitalizaci organizací. Tato firma učí myslet výrobní stroje a zařízení, čímž proměňuje průmyslové podniky na digitální. V oblasti Smart Factory zavádí vlastní unikátní řešení a přeměňuje organizace založené na klasických procesech na inteligentní, algoritmizované provozy.

Digitální stezka
Součástí expozice Digitální továrna 2.0 v pavilonu A1 bude i tzv. Digitální stezka. Jedná se o naučnou stezku, která návštěvníkům ukáže digitalizaci procesů ve výrobě. Firmy zde budou prezentovat své produkty, které se na digitalizaci procesů podílí v příslušných souvislostech a návaznostech. Zájemci se tak dozvědí podrobné informace o fenoménech spojených s digitalizací.
Samostatné totemy v Digitální stezce představí Elektrotechnická asociace ČR, Svaz průmyslu a dopravy ČR a také společnosti ABRA Software, Siemens, KUKA a 33A+. Dále se na stezce budou prezentovat firmy AV ENGINEERING, Compas automatizace, EPLAN Engineering CZ, GIGA, SmartVision nebo ŽĎAS.