Opakovaně uzavíratelná hliníková plechovka

Opakovaně uzavíratelná hliníková plechovka

Texaská společnost SNSTech vytvořila opakovaně uzavíratelnou hliníkovou plechovku SipNShut jako trvale udržitelnou alternativu k plastovým láhvím, která je vstřícnější ke spotřebitelům, majitelům značek i stáčírnám. Měla by se dát plnit při vysoké rychlosti na současných linkách a nalévat by se z ní mělo stejně plynule jako z běžné plechovky. K tomu třeba při pikniku na pláži nepustí dovnitř písek ani vosy. Patentovaná konstrukce byla vyvinuta ve spolupráci s partnery z nápojového průmyslu a na regály amerických obchodů by se měla dostat v roce 2019.


Bill Brandell, předseda, SNSTech: „Provedli jsme průzkum a spotřebitelé bezpochyby chtějí uzavíratelné plechovky, ale možnosti na trhu dnes nejsou přitažlivé buď pro stáčírny, nebo pro značky či spotřebitele. Kombinují plast a kov, nefungují dobře na stávajících plnicích linkách anebo se nešikovně otevírají. My jsme se zaměřili na vyřešení všech těchto problémů.“
Chris Schorre, marketingový ředitel, SipNShut: „Spotřebitelé mají rádi hliníkové plechovky, ale jak se jednou otevřou, snadno se vylijí. Protože roste odpor spotřebitelů k plastům, SipNShut nabízí značkám mnohem udržitelnější alternativu."