Na FachPack s dotací projektu NOVUMM

Na FachPack s dotací projektu NOVUMM

Veletrh FachPack není nutno českých profesionálům v oblasti obalů i balicích procesů či logistiky zdlouhavě představovat, mezi českými firmami se těší tento mezinárodní veletrh velké oblibě. Co do počtu zahraničních vystavovatelů zabírá Česká republika pátou příčku a v počtu návštěvníků dokonce druhou pozici. O stabilitě a prestiži vypovídají přiložené grafy o návštěvnosti i počtu vystavovatelů.

Projekt NOVUMM
Další ročník veletrhu PachPack, který se koná 24. – 26. září 2019 v Norimberku, je zařazen do dotačního programu agentury CzechTrade, do OPPIK, projekt NOVUMM. Malé a střední výrobní podniky se sídlem, pobočkou či provozovnou mimo Prahu mohou čerpat dotaci z evropských fondů až do výše 80 000 Kč. Povinná výše participace firmy je 50 %.

Společná expozice – deadline 18. 2. 2019
Na veletrhu je organizována společná expozice. Stavbu a organizaci společné expozice zajišťuje CzechTradem vysoutěžený dodavatel, náročnost příprav vystavujících firem je minimální. Dodavatel zajistí expozici na klíč.
Příklad: participuje-li firma na společné expozici plochou 12 m2, činí její náklady cca 81 tisíc Kč. V případě zájmu o zaslání detailní nabídky kontaktujte osoby uvedené níže. Zájemci o účast na společné expozici se mohou hlásit do 18. února 2019.

Samostatný stánek s podporou
O dotaci mohou žádat také samostatně vystavující podniky. V tomto případě si vystavovatel zajišťuje veškerou administrativu individuálně.

Kontakty
V případě dotazů týkajících se veletrhu, společného stánku nebo individuální účasti,
kontaktujte zástupkyni veletrhu, Naďu Lichte
Mobily: 775 663 548, 775 663 700, e-mail: info@proveletrhy.cz
Dotazy k dotaci zodpoví zástupkyně agentury CzechTrade, Kristýna Velebná: kristyna.velebna@chechtrade.cz, tel.: 224 907 819