Veletrh BrauBeviale 2018 klepe na dveře

Veletrh BrauBeviale 2018 klepe na dveře

Packaging má pro své čtenáře volné vstupenky na veletrh!!! Stačí zadat na https://www.braubeviale.de/en/visitors/tickets/voucher e-code: visitor4BB18. Po registraci získáte permanentní vstupenku.
Na letošním ročníku veletrhu BrauBeviale (13.–15. listopadu), zaměřeném na provozní vybavení pro nápojový průmysl se představí se svými novinkami 1100 vystavovatelů a očekává se zájem přibližně 40 tisíc návštěvníků.
Česká republika je zastoupena 42 vystavovateli, (2016: 37 firem, 2015: 32 firem).
V hale 4 na stánku 4-238 je společná expozice pěti firem pod záštitou agentury CzechTrade. V případě dotazů k veletrhu BrauBeviale kontaktujete výhradní zastoupení v ČR, společnost PROveletrhy, info@proveletrhy.cz.
Na veletrhu BrauBeviale naleznete nejnovější trendy a inspiraci pro budoucnost. Seznam všech vystavujících firem z Česka včetně umístění jejich stánků naleznete zde:

Beviale Family: mezinárodní know-how v nápojovém průmyslu
Skupina NürnbergMesse Group prokazuje své odborné znalosti v oblasti nápojového průmyslu na mezinárodní scéně – počínaje mezinárodním veletrhem provozního vybavení BrauBeviale pro nápojový průmysl v německém Norimberku. Odvětví zde už více než 40 let prezentuje celý procesní řetězec výroby nápojů: suroviny, technologie, logistiku i marketing. Ostatní členové rodiny veletrhů sídlí na významných růstových trzích po celém světě. Například Beviale Moscow je první a jediný odborný veletrh pro celý nápojový průmysl ve východní Evropě. CRAFT BEER CHINA v Šanghaji se prezentuje jako místo setkávání čínské komunity řemeslné výroby piva, podobně jako CRAFT BEER ITALY v Miláně coby B2B platforma pro italské odvětví. CRAFT DRINKS INDIA se v Bengalúru zaměřuje na potřeby a zájmy rychle rostoucího trhu nápojů v Indii. Kromě toho Beviale Family podporuje další projekty ve spolupráci s jinými subjekty. Je zastoupena například v Brazílii na veletrhu Feira Brasileira da Cerveja v Blumenau. SIBA BeerX, největší britský veletrh piva a pivovarnictví, je rovněž oficiálním partnerem Beviale Family. Také ProPak Asia je součástí globální sítě zaměřené na nápojový průmysl. „Mezinárodními sponzory“ Beviale Family jsou akademie Doemens a Experimentální a vzdělávací ústav pivovarnictví v Berlíně (VLB). Další projekty se plánují. Podrobnosti a data: www.beviale-family.com