Společnost Koehler Paper Group uzavřela smlouvu o spolupráci s firmou Polo Handels AG

Společnost Koehler Paper Group uzavřela smlouvu o spolupráci s firmou Polo Handels AG

Společnost Koehler Paper Group uzavřela smlouvu o spolupráci s firmou Polo Handels AG o uvedení a prodeji nových papírových flexibilních materiálů na trzích ve střední a  východní Evropě.
Německá rodinná firma Koehler Paper Group, světový lídr na trhu s termálním papírem, oznamuje celkové investice ve výši 500 milionů eur do roku 2020. Největší část bude věnována novému papírenskému stroji pro flexibilní obaly, který bude uveden do provozu koncem roku 2019.
Společnost Polo Handels AG byla vybrána jako kompetentní partner pro uvedení těchto výrobků na trh ve střední a východní Evropě. Společně s firmou Polo chce společnost Koehler pracovat na budoucím obchodním úspěchu jednostranně natíraných papírů včetně funkčních bariér a svařitelnosti. Materiály budou zaměřeny na oblasti čokoládových / cereálních tyčinek, pudinků a obilovin, cukrových tyčinek, zmrzlinových kornoutů, sáčků na suché potraviny, např. rýži, polévky i krmiva pro zvířata, jogurtové etiketové přebaly a víčka a mnohé další.
Skupina Koehler Paper Group s 210letou historií a obratem kolem 800 milionů eur je nyní jednou z mála nezávislých rodinných firem v papírenském průmyslu.
V centrále v Oberkirchu a v závodech v Kehlu, Greizu a Weisenbachu vyrábí pomocí nejnovějších technologií kolem 1 850 pracovníků každý rok více než 500 000 tun papírenských specialit a lepenky pro světový trh.
Polo sídlí ve Vídni a odtud spravuje síť 12 prodejních kanceláří pokrývajících celý region CEE již více než 30 let. S místními rodilými specialisty prodeje Polo zaměřuje svou činnost na prodej různých druhů papírů a lepenek, stejně jako balicích strojů.
www.polo-ag.com