Když Ježíšek nestíhá balit dárky, volá do společnosti Rajapack

Když Ježíšek nestíhá balit dárky, volá do společnosti Rajapack

Vánoční shon se již pomalu blíží a mnoho lidí se mu snaží vyhnout tím, že si dárky nechává zabalit již v obchodě. Společnost Rajapack, která se specializuje na obalové materiály, neustále rozšiřuje svou nabídku dárkových obalů, u kterých se zaměřuje především na rychlé, avšak stylové balení. Kromě tradičních dárkových papírů a sáčků si můžete vybrat i z balení, které ochrání dárky před otřesy a poškrábáním.

Rychlou variantou je balení do dárkových krabiček. Díky automaticky tvarovatelnému dnu je velmi rychle složíte, ale zaberou vám minimum místa během skladování. Pak již zbývá vložit dárek a pomocí magnetu, mašle nebo klopy krabičku uzavřít.

Do krabiček je vhodné zabalit také křehké produkty. Ke zvýšení jejich ochrany můžete využít například hedvábný papír. Skvělou alternativou je i dárková výplň SizzlePak, která se vyrábí v osmi barvách, fixuje zboží a je antistatická!

Přejete-li si zboží ochránit a zároveň jej krásně zabalit, využijte přístroj Geami WrapPak. Spojením kraftového děrovaného papíru a hedvábného papíru získáte ekologický obal, který ochrání i citlivý povrch dárku. Patentovaná plástvová struktura navíc udrží dárek zabalený i bez použití dalších prostředků.

Vánoční dárky zabalte letos do více než 360 druhů dárkových obalů od Rajapack se slevou – 10 %!

(Kód akce: DARKY10. Platí do 30. 11. 2017)