Comau realizuje inovativní projekt e.DO

Comau realizuje inovativní projekt e.DO

Comau realizuje e.DO, inovativní projekt, kde se pokročilá robotika a lidé setkávají v rámci otevřeného a modulárního ekosystému.
Comau je hnací silou inovačního procesu v oblasti pokročilé robotiky a průmyslu 4.0. Společnost vyvinula inovativní řešení, které je schopno vyjádřit otevřený a modulární přístup, a i přes to být orientováno na spotřebitele. Máme na mysli samozřejmě nejnovější produkt na trhu: e.DO.

Produkt, který je zároveň také projekt.
Projekt navržený v open source, aby zajistil dostupnost pro každého, kdo si chce vyzkoušet oblast robotiky, se zaměřením na experimentování, vzdělávání a zábavu, a dokonce i účast v kreativních soutěžích.
Projekt s úplně novým pohledem, orientovaným na spotřebitele, který je určen, aby se rozvíjel a rostl společně se svými uživateli i komunitou nadšenců, kteří mohou volně vytvářet nové aplikace a vylepšení samotného projektu.
Projekt od jednoho z předních výrobců průmyslových robotů, které zdědí spolehlivost, firemní know-how a výkon, které charakterizují výrobky a technologie Comau po celém světě.

Vstupte do světa e.Do s námi.