FANUC Czech získal ocenění Czech Business Superbrands 2017

FANUC Czech získal ocenění Czech Business Superbrands 2017

Obchodní značka FANUC získala ocenění Czech Business Superbrands 2017. Mezi značkami působícími na českém trhu v segmentu průmyslové automatizace na základě přísných kritérií rozhodla odborná komise Brand Council. Tu tvoří profesionálové z oblasti byznysu, komunikace, marketingu, médií a marketingového výzkumu. Při rozhodování patří k důležitým kritériím zejména známost, budování značky, inovace nebo prestiž.
Společnost FANUC zabývající se prodejem, servisema školením produktů pro oblast průmyslové automatizace bere toto ocenění jako ocenění své práce a úsilí, které věnuje svým produktům a značce FANUC na českém a slovenském trhu. Cena odráží nejen názory odborné veřejnosti, ale je i výrazem spokojenosti zákazníků s produkty FANUC. Superbrands není soutěž, do které je možné se přihlásit. Značka musí být na základě obchodních výsledků nominována. A právě v tom spočívá její exkluzivita. Hodnocení a nominace značek, probíhá na základě identických kritérií, dnes už téměř vdevadesáti zemích světa, včetně Česka i Slovenska. Cíl programu je jasný. Seznámit nejen odbornou, ale i širokou veřejnost s historií nejúspěšnějších značek.

O společnosti FANUC
Společnost FANUC Czech se zabývá prodejem, technickou podporou, servisem a školením průmyslových robotů, CNC řídicích systémů, plnohodnotných obráběcích center ROBODRILL, drátořezů ROBOCUT a plně elektronických vstřikovacích lisů ROBOSHOT japonské značky FANUC. Jeden dodavatel, nekonečné možnosti.

www.fanuc.cz