Delší trvanlivost od Multivacu

Delší trvanlivost od Multivacu

Multivac nabízí obalový systém MultiFresh pro výrobu vysoce kvalitních vakuových skin obalů. Ten zahrnuje balicí stroj a speciální fólie pro balení různých produktů jako např. čerstvého masa, uzenin, ryb nebo sýrů. Na veletrhu IFFA ve Frankfurtu n. Mohanem firma představila tvarovací balicí stroje a Traysealer, který je určený pro výrobu balení MultiFresh.

Stroj pro hluboké tvarování R 105 MF je ekonomickým řešením pro výrobu těchto vakuových skin obalů. Zaváděný model stroje má stejné technické vybavení jako velké stroje a umožňuje výrobu vysoce kvalitních obalů také v řemeslné výrobě. Kromě toho byl představen nový koncept balení MultiFresh na miskách. Slouží ke skin balení různých i přesahujících produktů. Je označen jako Traysealer T 800. Stroj je vhodný pro balení velkých šarží, je oboustranně obsluhovatelný a může být integrován do automatizovaných balicích linek.

Ve spolupráci s významnými výrobci fólií Multivac kvalifikuje různé základní a skin fólie, aby umožňovaly a splňovaly předpoklady pro výrobu vysoce kvalitních balení různých produktů. Tímto způsobem se mohou balit tvarově stálé výrobky rovněž tak měkké potraviny, filety, ryby nebo paštiky.